VELKÝ OBRAT - VÍTĚZNÁ PREMIÉRA S BOŽEJOVEM

24.08.2020 10:55

První poločas na rozkoukání, druhý už klasická drtička a velký obrat. Restart fotbalového pralesa má pro TJSŽ dobrý konec, velký obrat po prohrané první půli s Božejovem a výhra 4:1 se zkrátka počítají.

I když úvodní dějství moc krásy nepobralo, domácí jako by po koronapauza paralyzovala. Zmar dovršilo překvapivé vedení Božejova, ale to všechno mělo být jen dráždění želivského draka. Ten po pauze povstal a během dvaceti minut Studna a Kopec, jemuž jde očividně k duhu novomanželství, nasměrovali zápas na správnou stranu.

Poslední desetiminutovka? Dokončení božejovské popravy + trefy žolíka J. Radila a Šimka podtrhly úspěšný fotbalový restart v želivském podání.