PLICHTA V SENOŽATECH + HOKEJOVÝ ZMAR PROTI BOŽEJOVU

12.06.2019 14:38

Želivské fotbalové mašině, zdá se s blížícím se koncem sezony, dochází palivo. Ani poslední dva mače v Senožatech a s Božejovem do její družiny nepřinesly vítěznou euforii. Nejprve derby v Senožatech - vítězství ztracené šest minut před hvizdem, byť hattrickový šutér Šoula na želivské straně kouzlil co mohl. A domácí bitva s Božejovem? Kdo neviděl, neuvěří. Poločasové vedení, ještě čtvrt hodiny před koncem 6:5 v želivský prospěch. A pak bác: dva góly inkasované v poslední desetiminutovce a málo kdy vídaných 7 buřtů v domácí kase. Ne, v Želivě se opravdu nehrál hokej. I proto TJSŽ trůní až na osmém fleku...

Výsledky:

SENOŽATY - TJSŽ 3:3 (1:2)

Branky: 51. a 84. Vlk, 38. Jankůj - 8., 10. a 52. Šoula.

Sestava TJSŽ: Thomaier - Hora, Josl, Novák - Říha, Kopecký, Špinar, M. Stiburek, Anýž (70. Mareš) - Němec, Šoula.

TJSŽ - BOŽEJOV 6:7 (4:3)

Branky: 23. a 76. L. Radil, 28. Kopecký, 35. z pen. Novák, 40. Špinar, 50. Němec - 17., 45. a 72. Větrovský, 13. z pen. a 67. Smítka, 82. a 84. Matouš.

Sestava TJSŽ: Sedlák - Hora, Špinar, Novák (87. M. Stiburek) - Malovec, L. Radil, Němec (68. Bejda), Kopecký (83. Říha), Peknik (60. Ardolf) - Šoula, Bloudek.